Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
167 | Terracotta beeld met strogeel glazuur: staande figuur, vermoedelijk Tang-dynastie, gemonteerd op gezwart houten basement met gat aan achterzijde voor lampmontering, herkomst: aangekocht in 2003 bij antiquair J. Poel in Den Haag, afmeting exclusief basement 43 × 12 cm | € 1000-1500 | Not sold |
2011 | 2e gehalte zilveren vlaschep, Hollands glad, meester: Gerritsen en Van Kempen, Zeist, 1955, gewicht 86 gram, 22 cm | € 60-80 | € 50 |
2013 | 2e gehalte zilveren visdienschep, Haags lof, meester: Koninklijke van Kempen & Begeer, Zeist, 1976, 134 gram, lengte 29,5 cm | € 70-90 | € 90 |
2098 | Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, Haags lof, meester: Gerofabrieken, Zeist, 1922, gewicht 188 gram, 26,5 cm | € 80-100 | € 110 |
2111 | Twaalf dinermessen met 2e gehalte zilveren heft, Haags lof, meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht circa 1229 gram, 24,5 cm -gebruikssporen- | € 200-300 | € 550 |
2117 | Twaalf dessertmessen met 2e gehalte zilveren heften, Haags lof, zes meester: wed. H. Looren de Jong, Schoonhoven, 1965, en zes meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht, 865 gram, circa 20,6 cm -gebruikssporen- | € 150-200 | € 550 |
2123 | Negenpersoons 1e gehalte zilveren (999/000) bestek, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, bestaande uit: dinercouverts met messen en dessertcouverts met messen, gewicht zonder messen 2370 gram -messen met lichte gebruikssporen- | € 1500-2000 | € 1900 |
2124 | 1e gehalte zilveren (999/000) visdienschep, de opengewerkte bak met visdecor, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 28 cm, gewicht 128 gram | € 150-200 | € 150 |
2125 | Vier 1e gehalte zilveren (999/000) viscouverts, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1981 en 1982, lengte 21,5 cm, gewicht 515 gram | € 300-500 | € 350 |
2126 | Slacouvert met 1e gehalte zilveren (999/000) heften, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 21 cm, brutogewicht 230 gram -lichte gebruikssporen- | € 80-100 | € 100 |
2127 | Negen 1e gehalte zilveren (999/000) toespijslepels en negen taartvorkjes, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, gewicht 522 gram, lengte 14,5 cm | € 300-500 | € 475 |
2128 | 1e gehalte zilveren (999/000) diengerei, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982 en eenmaal 1980, bestaande uit: soepdienlepel, drie groentelepels, aardappellepel, rijstlepel, twee sauslepels, vleesvork, aansnijcouvert, botermesje, roomlepel en paar zuurvorkjes, gewicht zonder aansnijvouvert 1070 gram | € 600-800 | € 750 |
2162 | 1e gehalte zilveren bouilloire, het komfoor met ajourgezaagd spijlendecor, het geheel gedecoreerd met parelranden, meester: Jan Buysen, Amsterdam, 1805, winkeliersmerk: Diemont, afmeting circa 40 × 28 × 16 cm, daarbij: bijpassende melkkan en theebus, beide meester: Pierre Hyacinthe la Ruelle, Amsterdam, 1807, herkomst: Juwelier Antiquair Premsela & Hamburger, Amsterdam | € 4000-6000 | Not sold |
2208 | 2e gehalte zilveren kinderbeker met filetrand, meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1985 -zonder inscriptie-, gewicht 93 gram, hoogte 7,5 cm | € 60-80 | € 110 |
2267 | 1e gehalte zilveren drie-armige kandelaar met geribde balustervormige stam, meester: Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1938, brutogewicht 677 gram, 30 × 20 × 20 cm -gebruikssporen- | € 150-200 | € 425 |
2304 | Tien 2e gehalte zilveren taartvorkjes, puntfilet, meester: Zilverfabriek Voorschoten en Gerritsen & Van Kempen, Zeist, gewicht 134 gram, 11 cm, in cassette voor twaalf | € 70-90 | € 60 |
2331 | 2e gehalte zilveren aardbeienschep, ontwerp van Gustav Beran, meester: Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1948, gewicht 76 gram, 21 × 6 cm | € 60-80 | € 220 |
2335 | 2e gehalte zilveren plaquette met centraal een medaillon: man met geweer beschermt vrouw en kind, daaromheen gekruiste geweren, eiken- en laurierbladeren, en banderol met inscriptie: '1890 - 1915 Aangeboden door de Afd. V.W. [volksweerbaardheid] Johan Willem Friso te Nieuwerkerk', meester: Johannes Albertus Adolf Gerritsen, Amsterdam / Zeist, gewicht 147 gram, Ø 12 cm | € 80-100 | € 140 |
2360 | Opengewerkte 1e gehalte zilveren broodmand, meester Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1960, 9 × 27 × 18,3 cm, gewicht 420 gram | € 400-600 | € 350 |
2395 | Tien 2e gehalte zilveren taartvorkjes, Haags lof, meester: Gerritse & Van Kempen, Zeist, gewicht 153 gram, 12 cm | € 80-100 | € 220 |
3660 | Verzilverd bestekgedeelte, model 692, ontwerp Georg Nilsson, uitvoering Gero, Zeist, 1936, bestaande uit: twaalf grote couverts, twaalf kleine couverts, twaalf grote messen, twaalf kleine messen, zes viscouverts, soeplepel, twee groentelepels, rijstlepel, twee sauslepels, en aansnijcouvert | € 80-100 | € 150 |